S imunitou spoléhat na sebe

O svoji imunitu se starám sama a nespoléhám na nikoho.

Už více než 5 let jím pravidelně Omega 3. Letos po vánocích jsem si nechala ze zvědavosti udělat testy v nezáviské zahraniční laboratoři. Všude straší covid, a tak jsem chtěla vědět, jak jsem na tom s přirozenou imunitou. Snažím se dodržovat správnou stravu, doplňuji chybějící minerály a vitamíny vybranými potravinovými doplňky. Zkrátka do svého zdraví opravdu vědomě investuji nemalou korunu. Z informací, které jsou běžně k dispozici je zřejmé, že dnešní potraviny nejsou to co bývalo za dob dětství našich rodičů. Proto když mi přišly výsledky, měla jsem opravdu radost.

Nevěřila jsem, ale moje investice do zdraví a imunity se vyplatila. Takové výsledky má pouze 5% lidí v Evropě! Níže jsou výsledky mojí dcery, která Omegu3 jedla jen občas a stravuje se po svém. Bohužel patří mezi většinu lidí, kteří mají špatný poměr Omega 6:3.

Pokud vás zajímá, jak na tom je váš poměr Omega6:3 a jakou máte imunitní ochranu, můžu vám testy zajistit. Stačí mi napsat, pošlu vám testovací sadu.

Obrovské změny stravovacích návyků, k nimž došlo během posledních 100 až 150 let, jsou naprosto novým jevem v lidské historii. Obzvlášť se to týká konzumace Omega-6 a Omega-3 esenciálních mastných kyselin a antioxidantů rostlinného původu.

Přirozený poměr omega-6:3 je dle našich genů 3:1. Omega3 mastné kyseliny potřebujeme pro stavbu buněčné stěny – membrány, od které se odvíjí mimo jiné i naše imunita. Membrána musí být dostatečně pružná a propustná, aby buňka mohla membránou přijímat živiny a vylučovat odpadní látky. Omegu3 si tělo neumí samo vytvořit, musíme ji tedy dodávat tělu stravou. Většina lidí má velký nadbytek Omega6, která má prozánětlivé účinky. Potřebujeme ve své stravě tedy snížit omega-6 mastné kyseliny. Měli byste se vyhýbat produktům, které obsahují rostlinné oleje bohaté na omega-6, jako je slunečnicový olej, kukuřičný olej a sójový olej. Tyto spouští v těle záněty a snižují imunitu. Vysoce kvalitní, několikanásobně filtrovanou OMEGU 3, zbavenou těžkých kovů si můžete u mě objednat nebo nakoupit zde: https://cz.oriflame.com/products/product?code=29705… Využijte možnosti, jak si zvýšit imunitu a ochránit své srdce, mozek a celé zdraví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *