Vaše příběhy

Chtěla bych se s vámi podělit o osobní zkušenost, jak jsem shodila 7 kg. Nejsem typ, který by potřeboval za zadkem kouče. Ale v jednom případě mi významně pomohl nebo vlastě pomohla. Ačkoli jsem intenzivně běhala, kila navíc se mi nepodařo zhubnout. Pomohla až změna jídelníčku. Vlastně nejvíc mi pomohlo přesvědčit moji hlavu, PROČ! Předcházelo tomu sbírání informací, sledování on- line přednášek, čtení knih o vlivu výživy na naše zdraví. A když zaměříte svou pozornost správným směrem, přitáhnete si do života lidi, věci a události, které potřebujete. Janu Zupkovou znám „100 let“ 🙂 A jak se říká, když je žák připraven, učitel se objeví. Věděla jsem delší dobu, že se zabývá výživovým poradenstvím. Ale její nabídka mě oslovila až později, nebo-li v ten  pravý čas pro mě. Na její popud jsem začala dodržovat určité zásady, které mi snadněji pomohly zbavit se sedmikilové zátěže. A to takovým způsobem, že jsem nemusela zapojovat svoji pevnou vůli na jejich dodržování. Protože udržovat si svoji váhu je celoživotní radost. Schválně píšu radost, protože do konce života nedokážete zapojovat pevnou vůli na udržování váhy. Je velmi důležité přesvědčit svoji hlavu. A Janiny informace zapadly do mého příběhu jako puzzle. A moje rada? Když přenesete veškerou zodpovědnost za svoji váhu na svého kouče, úspěch bude jen dočasný. Ale když si ho přizvete „jen“ jako rádce, bude hrát významnou roli ve vašem životě. A věřte, že cítit se dobře ve své váze změní váš život. Jani, děkuji! 

Snímek obrazovky 2015-10-18 v 16.57.39

 

Zdena Tonová, kosmetika, pedikůra, masáže, tel. 607-921-236

 

 

Je mi něco  přes padesát a posledních 10 let se můj zájem točil kolem diet – vyzkoušela jsem různé cesty, ale  žádná nevedla trvale k cíli. Shozená kila byla  brzy zpátky. V posledním čase jsem se cítila stále hůř – sedavá práce,  hodně stresu a málo pohybu se začalo projevovat  i na mém zdraví. Tehdy jsem  se  konečně rozhodla, že takhle už to dál nejde a zašla jsem k výživové poradkyni u nás ve  městě. Díky ní jsme pochopila, jak  tělo  funguje, jaké potraviny jsou  vhodné, jak je  správně kombinovat a kila  šla sama dolů. Děkuji tímto paní Janě za trpělivost a vedení. Teď už mám svou postavu pod kontrolou. „

Lenka

před po2 maska

před po maska

 

 

 

 

 

„Od porodu syna jsem bojovala se svojí váhou. Vyzkoušela jsem několik diet, vždy se mi podařilo něco shodit, ale postupně jsem se vrátila na původní váhu a navíc ještě přibrala další kila. Po mnoha nezdařených pokusech jsem se rozhodla navštívit výživou poradkyni a pokusit se zhubnout pod odborným dohledem.

Janu jsem znala a svěřovat se ženě je jednoduší než muži. Výživový plán mi sestavila doslova na míru s ohledem na můj zdravotní stav, dosavadní jídelníček i krevní skupinu. Jídlo jsem měla sestavené z potravin, které mám ráda a bylo velmi pestré. Jana se mi v průběhu diety doopravdy věnovala, docházela jsem na pravidelná měření a vážení.

s maskou Pavla

Velmi osobní, pečlivý a zároveň odborný přístup mě motivuje a stále k Janě docházím pro rady nejen ohledně diety, ale také kvůli receptům na zdravá a chutná jídla. Zdravou životosprávu dodržuji stále a jsem ráda, že se mi s Janinou pomocí podařilo zhubnout. “

Pavlína

Přednáška a rady Jany Zupkové mně zásadním způsobem posunuly k tomu, že více přemýšlím o tom, jaké potraviny  nakupuji a co celá moje rodina jí. V dnešní době je dost lidí s nadváhou a zároveň podvyživených – z nekvalitní stravy nemají dostatek energie. Také jim chybí pohyb. Jana pomůže každému sestavit ten správný jídelníček a kdo potřebuje něco zhubnout, je zde na správné adrese. Výsledky těch, kdo jsou v její péči mluví za všechno. A Jana sama dodržuje  vše, co říká. Baví ji to, dělá to dobře a ráda. Také je to na ní vidět.

Libuška NovotnáLibuše Novotná, Šumperk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *